« Tagasi

ABET – Paola Navone koostöö Prantsusmaa McDonalds’iga

Paola Navone ja McDonald’s Prantsusmaa koostöös sündis seitse uut restorani, mis kõik on rõõmsa ja sõbraliku atmosfääriga. Siin on itaalia disaineri eklektiline lähenemine disainile ühendatud täiuslikult meeldivuse ja jagamisega – väärtustega, mis on alati olnud McDonald’si tunnuseks.

Kontseptsiooni väljatöötamine ja projekti elluviimine kestis kolm aastat. Oli tõeline väljakutse ühendada Paola Navone klassikalised disainilahendused tehniliste nõudmistega.

Ruumide loomisel oli seetõttu väga oluline vastupidavate aga esteetiliste, kõrgekvaliteediliste materjalide valimine. Abeti digitaalselt trükitud laminaat rahuldas need nõudmised ideaalselt.

Paola Navone lõi McDonald’si jaoks suure, särava, valge kasti, mille sisemuses vahelduvad ruumid pehmete värvide ja erineva tekstuuriga veetoonidega. Need toovad keskkonda elu, kaunistades neid ainulaadsel ja üllataval viisil. Uute restoranide seinte, uste ja laudade kaunistamiseks valiti Abeti kõrgsurvelaminaat. Disainer soovis, et pindadel oleks akvarellefekt ja mulje, et need on käsitsi kaunistatud, Abet’i laminaadid täitsid need soovid täielikult. 

Uut lahendust kasutati seitsmes restoranis, linnades Châtellerault, Avignon la Cristole, Farebersvillers, Gaillard, Bordeaux Sainte-Eulalie, Rennes Pacé ja Pariis.

Abet, Paola Navone ja McDonald's Abet, Paola Navone ja McDonald's