« Tagasi

KEUCO – uudiseid ISH messilt

ISH mess toimus 12-16 märtsini Frankfurtis. Traditsiooniliselt esitles KEUCO oma kvaliteetseid ja luksuslikke uudiseid, milledest tähtsamad on loetletud siin:

iLook_move

Tesseraux+Partner’i disainitud uus kosmeetikapeegel. Kujult on peegel kas ümar või neljakandiline. Uus, patenteeritud ühenduskoht pikendab peegli kasutusiga. Peegli valgustusel on kas tugevusastet, mis vastavad kas õhtusele valgusele või päevavalgusele. Kasutusel on LED tehnika, mis minimeerib elektrikulu. Klaasist puutetundlik lüliti lisab tootele viimase lihvi.

COLLECTION MOLL

Esteetilised, ümarad vormid läbivad seda Reiner Moll’i disainitud uut segisti- ja tarvikute sarja. Sarja hinnad jäävad odavamasse klassi, säilitades samas traditsioonilise KEUCO kvaliteedi. Tarvikud on disainitud kokkusobima Royal Universe mööblisarjaga, kuid neid võib ühendada ka muude KEUCO mööblisarjadega.

Royal Universe

Modernsed jooned ja mugavus ühendavad selle mööblisarja Royal Universe peeglikapiga. Royal Universe mööblisari sobib nii väikesesse kui ka suurde vannituppa tänu oma erinevate mõõtudega valamuvalikule. Taustvärvitud mati klaasiga kaetud esipaneelid täiendavat kvaliteeti. Sobib eriti häsi kokku Collectio Moll või PLAN seeria tarvikutega.

EDITION 11

Mööblisarja täiendati nii, et tooted sobiks ka külalistetoa vannituppa. Täiendusteks on valamu, mida võib uputada 700 – 1500 mm laiustesse tasapindadesse või väikesesse, kompaktsesse valamukappi. Mõlematega saab ühendada ka uue LED valguspeegli.

LIsaks esitles KEUCO uut vabaltseisvat, enamke vannidega sobivat, käsidushiga vannisegistit.

ROYAL 60

Royal 60 on minimalistlik, selgepiiriline mööblisari. Saladus on õhukestes küljeplaatides, mis annavad mööblile kerge väljanägemise. Suurti siseruumi on võimalik jagada eraldi ostetavate säilituskarpidega. Sari täieneb veel kolme erimõõdulise peegelkapiga.

meTime_spa

Mugavus on selle uue dushisüsteemi omaduseks. Dushipaneeli võib paigaldada nii vertikaalselt kui horisontaalselt, alumiiniumist riiulitega, neljas erinevas värvitoonis: valge, antratsiit, petrool ja trüffel. Otsikuks võib valida nii “vihmadushi” kui ka “kosedushi”, vajadusel saab lisada ka traditsioonilise käsidushi.

Vaata täpsemalt allolevates broshüüridest.

Collection Moll 2013

iLook move 2013

News ISH 2013

Royal 60 2013

Royal Universe 2013