Tagasi

PRAL – valumarmoriplaadid

PRAL akrüüli baasil valumarmoriplaadid sobivad mitmesuguseks kasutamiseks. Neid kasutatakse laialt köögi- ja vannitoamööblis, laboratooriumides, haiglates ja ka muudes avalikes asutustes näiteks lauaplaatidena, mööblikomponentidena ja aknalaudadena.
Materjal talub hästi lööke, kuumust, kraapimist ning enamikke koduskasutatavaid kemikaale. Materjal ei ole aldis viiruse- või bakterirünnakutele. Pral´i kasutatakse palju kohtades kus vajatakse puhtust ning erilist hügieeni.

PRAL´i on lihtne töödelda. Värv ja koostis on läbinisti sama tänu millele saab plaate ühendada nii et ühenduskohti näha ei jää. Samuti on võimalikke kahjustusi kerge likvideerida.

PRAL valumarmorit on saadaval 34 eri värvitoonis ja olenevalt toonidest 5 erineva paksusega: 3, 6, 8, 12 ja 18 mm.

Standardmõõtmed: 3600 x 760 x 12 mm.

Tehas tarnib ka samast materjalist valmistatuid köögi- ja vannitoavalamuid. PRAL´i on võimalik tellida ka antibakteriaalsena.

Tehas võib valmistada ka kliendipoolt soovitud värvitooniga ühevärvilise või ka täpilise PRAL´i. Miinimumkoguseks on sellisel juhul 10 lehte standardpaksuse puhul. Värvi toon peab olema valitud kas NCS´i või Pantone värvikaardist või siis ABETI ühevärviliste laminaatide seast. Vajadusel saadab tehase kõigepealt kliendile näidiseksemplari, et tagada toote vastavus kliendi soovile. Näidise valmistatakse u. 2 nädalaga.

Allpool olevas galeriis on näha PRAL´i värvivalik.